Sinemoloji Kimdir ?

Merhaba,

Ben Sinem 1994 Bursa doğumluyum. Ailem ile Bursa’nın İnegöl ilçesinde yıllarca yaşadım. 2012 yılında İnegöl Salih İbrahim Kırcaali Sağlık Meslek Lisesinden Hemşire olarak Mezun Oldum. Şu an Anadolu Üniversitesi Sağlık Yönetimi Lisans Bölümünde okuyorum.

Mesleğim gereği İstanbul’a taşındım. Eşim Fatih’le tanıştık ve ortalama 3 yıl sonra 1/09/2019 tarihinde evlendik. Kendi mesleğim ve eşimin mesleği ( avukat ) gereği çok fazla bilgi alışverişinde bulunuyor ve sonuca varmaya çalışıyoruz. İnsanlarla iletişim kurmaya onlara yardım etmeye elimden geldiğince çalışırım.

Kişiliğim gereği empati kurmak doğamda var ve bunu maalesef durduramıyorum ve araştırmacı ruhum beni www.sinemoloji.com da sizlerle birlikte soru cevap şeklinde bilgi havuzunda yüzmemizi sağlayacak diliyorum. Sağlık , cilt bakımı , yemek , güncel konular , güzellik , dekorasyon , pratik ilgiler , hayvanlar , kitaplar , hukuk , psikoloji , hikayeler , gezilecek yerler tek konuda sabit kalmak benim işim değil perdelerimi her zaman kaldırmayı severim ben o yüzden her fikre açığım ve sizden de öğreneceklerim var biliyorum bana ulaşmanızı istiyorum .

Blog yazarlığı yapmak isteyen ve bu platform hakkında bilgiler edinmek isteyenlerde benim yazarlık maceramı ara ara gözden geçirip yorum yapabilirler…

Marka işbirliği veya Pr çalışmaları için : sinem1616@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.Diğer sosyal platformlardan takibe alabilir sinemoloji farkını görebilirsiniz.

@SİNEMMOLOJİ : AKTİF İNSTAGRAM HESABIM

SİNEMOLOJİ : YOUTUBE KANALIM

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN

Hepinize Sağlıklı Güzel Günler Diliyorum 😀

BLOG YAZARLIĞI NEDİR? BLOG YAZARLIĞI NASIL YAPILIR ?

Contact Us