Sağlık

Antidepresan İlaç Kullanımıyla İlgili Bilmemiz Gerekenler

antidepresam

Antidepresan mutluluk hapı değildir.İçtiğiniz zaman berbat olduğunu düşündüğünüz hayatınızın içinde bir anda papatyalar güller açmayacak. Sizi sürekli mutlu edeceği düşüncesinden kurtulsanız iyi edersiniz yakında fragman bitecek yine gerçeklerle yüzleşeceksiniz.

Biraz uçarı hareketler yapan ve antidepresan kullandığını bildiğiniz kişiyi gördüğünüzde ‘ Yoksa sen ilaçlarını kullanmadın mı? ‘ diye sormayın. Herkes biraz eğlenmeyi bazen çılgınlık yapmayı hak eder. Bunu ilaca bağlamak ve bağımlı muamelesi görüyor olmak insanın şartelini attırıyor.

Neden antidepresan kullanmak için bu kadar çok direniyorsunuz? Hayatınız iyice zindan olsun diye mi dibi görmek için mi ? Bu ilacın öyle bir algısı mı var ben çözemedim kör kuyulara düşenleri mi çıkarıyor onumu bekliyoruz acaba ? Kör kuyuya düşmeden muayene olun derim.

Antidepresan kullandığım içim her şeyi unuturum , akli melekelerimi kaybederim, düşünme yetim azalır ve zombileşirim gibi düşüncelere kapılıyorsanız yanılıyorsunuz. Bu DURUMDA olduğunuz için zaten antidepresan kullanmanız gerekiyor olabilir.

Migreni olan bile antidepresan kullanabiliyor siz hala direnmeye devam edin. Antidepresanın çok farklı kullanım alanları bulunuyor. Algınızı biraz değiştirmeniz gerekiyor toplumun size ne dediğinin nasıl baktığının önemi yok siz önemlisiniz.

Antidepresan ilacına başladığınız zaman ömür boyu kullacaksınız diye birşey yok. Bir süre kontrollü kullanımla bu süreçten kurtulacaksınız.Yan etkilere dikkat etmek ilacı kontrollü ve saatinde kullanmak sizin elinizde.

İlaç kullanımı sizin sanatkarlığınızı elinizden almaz. İstediğinizi yapmaya devam edebilirsiniz. Unutmayın ki en büyük sanatçılar hep depresif kişilikler tabi buna güvenerek de çok fazla gaza gelmeyin.

Antidepresanların kişilik değiştirme gibi bir özelliği yoktur. İçinizde var olan gün yüzü görmemiş özelliklerinizin antidepresanın ışık tutmasıyla dışarı çıkması diyoruz biz buna 😀

Antidepresanlar her insanda başka başka etkiler gösterir teyzemgile iyi geldiydi sende iç yok 😀 Size de iyi gelecek sanmayın ve içmeyin LÜTFEN !

KİMSENİN İLACINI İÇMEYİN !

Paylaş:

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Contact Us