Güzellik

Acnemix Jel Nedir ? Ne işe Yarar ? Fiyatı Nedir ?

ACNEMİX JEL

Sivilceleri ile baş edemeyenler buyurun size harika bir önerimiz var. Sadece eczaneden alabileceğiniz acnemix jel sivilce ve sivilce izlerini kısa sürede geçiriyor. Acnemix krem uzman hekimler tarafından reçete edilir ve özellikle iltihaplı sivilcelerde çok etkilidir. Peki acnemix jel nedir ? Fiyatı nedir ?

Kısa sürede çok iyi sonuçlar veren acnemix jel adından çokça söz ettiriyor. Uzun zamandır sivilce problemi yaşayanların çok memnun kalacağı jel 46.6 gramlık yuvarlak kaplarda eczanelerde satılan uzaman hekimler tarafından reçete edilen bir ilaçtır. Dermatologlar tarafından önerildikten sonra kullanılan bu ilaç hafif katı kıvamlı ve az etil alkol içeren bir jeldir.Ciltteki sivilceleri yok ederken yenilerinin çıkmasını önler. Ürünü isterseniz eczanede yaptırabilirsiniz isterseniz evde kendiniz karıştırabilirsiniz.

ACNEMİX JEL NE İŞE YARAR ?

  • Cilt üzerinde üreyen bakterilerin çoğalmasının önüne geçer.
  • Cildinizde oluşmuş sivilcelerin kurumasını sağlar ve yeni oluşacak sivilcelerin önüne geçer.
  • Aşırı yağlı ciltlerin yağ dengesini sağlar.
  • Sivilce izlerini kısa ve etkili bir sürede geçirir.
  • Akne problemini ortadan kaldırır.

ACNEMİX JEL NASIL KULLANILIR ?

Kesinlikle kullanımında dikkat edilmesi gereken bir jeldir. Uzman dermatoloğa sormadan asla kullanmamalısınız. Belirlenen miktarın asla dışına çıkmamalısınız. Uygulamadan önce cildinizin temiz olduğuna özen gösterin ve günde 2 defa sabah-akşam kullanın.

Jeli cildinize uygulayın kurumasını bekleyin.Sadece akne ,sivilce ,leke olan bölgeye uyguladığınızdan emin olun. Kuruduğundan emin olun.Ilık su ile temizleyin.Ellerinizi iyice temizlemeye özen gösterin.

ACNEMİX FİYATI

46.6 gramlık Acnemix Jel 2020 güncel fiyatı 48.07 tl dir.

İLAÇ PROSPEKTÜS OKUMAK İÇİN TIKLA

GÜZELLİK

Paylaş:

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Contact Us