Güzellik

Kaş Vitamini Uygulaması / Nedir / Nasıl Uygulanır

kaş vitamini uygulama

Dönem dönem değişen moda akımlarına uyarak kaşlarımızı yay gibi aldırdığımız maalesef oluyor. İncecik yanlış alınmış kaşlar ifadenizi değiştirerek sizi üzgün, mutsuz, kızgın gösterebilir. Son dönemlerde hit olan kaş vitamini uygulaması ile kadınlar ve hatta erkekler kötü görünen kaşlarını gürleştirerek yeni bir ifadeye sahip olmayı arzuluyor.Konuyu biraz açarsak ;

ÇOK İDDİALI KAŞLAR 🤣

KAŞ VİTAMİNİ NEDİR ?

Kıl köklerini canlandırmak için yapılan kaş vitamini uygulaması, gözeneklerinize ” HEY KENDİNE GEL DOSTUM ” diye sinyal vererek , dökülmüş , boş duran yerlerdeki ince tüylenmelerin kalınlaşarak kaşlarınızın gürleşmesini sağlar.

Kaşların Dökülme Sebepleri ;

  • Yanlış beslenme
  • Kötü alışkanlıklar
  • Yanlık Kaş alımı
  • Kullanılan ilaçların yan etkisi
  • Stres
  • Dış etkenler

Kendi kaşlarınızla en doğal sonuçları alın ve herhangi dövme işlemi yaptırmaya ihtiyacınız kalmasın.Profesyonel kişiler tarafından yapılması gereken ve yüzünüze uygun kaş tasarımı belirlendikten sonra uygulanan bu işlem 3-4 seanstan sonra kendini tamamen gösterecektir.Vitamin ve yağlarla kendi kaşlarınızın daha gür ve daha sağlıklı şekilde çıkmasını destekleyen bir işlemdir.

KAŞ VİTAMİNİ NASIL UYGULANIR ?

Kaş simetriniz uzman kişi tarafından belirlenerek yüzünüze göre bir çizim yapılır. Kaş diplerinize vitamin yağ karışımı sürülerek özel cihaz ile gözeneklere bu vitaminin işlenmesi sağlanır. Boş olan kısımlara ve kaşların çıkması istenilen bölgelere yoğunluk verilerek işlem uygulanır. İşlemler arası 10-15 gün ve ortalama 4-5 seansta kendi doğal gür kaşlarınız olur.

ÖRNEKLER

KAŞ VİTAMİNİN ZARARI VAR MIDIR ?

Cilt hassasiyeti , deri hastalığı olan kişilerin işlem yaptırmadan önce kesinlikle bildirmesi gereklidir.Cilt rahatsızlığı olmayan kişilerin gönül rahatlığı ile yaptırabileceği bir işlemdir.İşlem sonrası hafif bir kızarıklık dışında bir etki gözlemlenmiyor.Kendimde yaptırdığım için tavsiye edebileceğim işlemler arasında geliyor.

DİĞER GÜZELLİK YAZILARI İÇİN TIKLAYIN !!!

#kaşgürleştirme #kaşvitamini #vitamin #kaşkirpikvitamin #kaş #gürkaşlar

HER YAZIMI HİKAYEDE PAYLAŞIYORUM VE HARİKA TARİFLERLE HER GÜN SİZİNLEYİM !!!

Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: Hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.

Paylaş:

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Contact Us